Wystawa i podsumowanie konkursu

piątek, 27 wrzesień 2019 - czwartek, 24 październik 2019

Wydarzenia

Miejsce wydarzenia

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej
ul. Górnicza 12
Łęczna, 21-010

Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA
i Centrum Kultury w Łęcznej

zapraszają na wernisaż wystawy pokonkursowej
oraz wręczenie nagród i wyróżnień

 

w XII Ogólnopolskim
Konkursie Rysunku Węglem Łęczna 2019
pt. RADOŚĆ

 

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12,
3 października 2019 r., o godz. 13.00

 

Wyniki konkursu:
Grupa wiekowa 5-8 lat
I miejsce - Anna Łempińska lat 6, Chorzów
II miejsce - Maria Furgal lat 7, Piątkowskie Centrum Kultury w Poznaniu, opiekun Anna Szyszka
III miejsce - Łucja Pachuta lat 8, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, opiekun Renata Szuryga
Wyróżnienie - Oktawia Bieniecka lat 8, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, opiekun Renata Szuryga
Wyróżnienie - Alicja Psiuk lat 8 Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun Anna Świca
Grupa wiekowa 9-10 lat
I miejsce - Lena Kanty lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun Anna Świca
II miejsce - Oliwia Nowacka lat 10, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, opiekun Renata Szuryga
III miejsce - Dominika Radowska lat 10 Centrum Kultury w Łęcznej, opiekun Paweł Brodzisz
Wyróżnienie - Aleksandra Rudnik lat 9, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, opiekun Marzena Kowalczyk
Wyróżnienie - Błażej Gleń lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun Irena Oręziak-Kupczak
Wyróżnienie - Antonina Alczyk lat 9, Zespół Szkolno Przedszkolny we Wrocławiu, opiekun Iwona Tarnowska
Grupa wiekowa 11- 14 lat
I miejsce ex aequo - Barbara Kowalska lat 14, Gminne Centrum Kultury w Radziejowicach, opiekun Hanna Gancarczyk
I miejsce ex aequo - Aleksandra Górka lat 12, Piątkowskie Centrum Kultury w Poznaniu, opiekun Anna Szyszka
II miejsce - Katarzyna Włodarczyk lat 12, Szkoła Podstawowa w Miszkowicach, opiekun Aldona Ochmańska
Wyróżnienie - Mikołaj Żmuda-Trzebiatowski lat 12, Piątkowskie Centrum Kultury w Poznaniu, opiekun Anna Szyszka
Wyróżnienie - Karolina Kapel lat 13, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu Zakopane, opiekun Wojciech Sikorski
Wyróżnienie - Zuzanna Mamica lat 13 Piątkowskie Centrum Kultury w Poznaniu, opiekun Anna Szyszka
Grupa wiekowa 15-18 lat
I miejsce - Bartosz Rola lat 18, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, opiekun Izabella Dybała
II miejsce - Emilia Gałka lat 17, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Biłgoraju, opiekun Ewa Jargieło-Ćwik
III miejsce - Marta Urbańska lat 18, Gminne Centrum Kultury w Radziejowicach, opiekun Hanna Gancarczyk
Wyróżnienie - Krzysztof Jankowski lat 18, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun Irena Oręziak-Kupczak
Wyróżnienie - Kornelia Kwaśna lat 18, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, opiekun Izabella Dybała
Grupa wiekowa powyżej 18 lat
I miejsce ex aequo - Malwina Zajączkowska lat 34, Piekary Śląskie
I miejsce ex aequo - Paulina Dzwonkowska lat 19, Kościerzyna
II Miejsce - Wanda Musiał lat 65, Dąbrowa
III miejsce - Wiesław Wojciechowski lat 61, Legnica
Wyróżnienie - Ignacy Pałka lat 71, Przytyk

Back to top