Centrum Kultury w Łęcznej
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki „PLAMA”
zapraszają na wystawę zbiorową
dn. 3 lipca 2019 r., godz. 19:00
GALERIA Centrum Kultury w Łęcznej
ul. Obrońców Pokoju 1
Wystawa zorganizowana w ramach 15. Międzynarodowego Pleneru Artystycznego Łęczna 2019 Ziemia Łęczyńska inspiracją dla artystów".
Artyści biorący udział w międzynarodowych plenerach artystycznych w Łęcznej w latach 2005-2019
BIAŁORUŚ
Natalia Ancimonova
Henadzi Burchyk
Olga Daniliuk
Ina Dzianishchyk
Edward Gałustow
Alex Jerelo
Jurij Makarenko
CZECHY
Eva Jebavá
Jarosław Jebavy
Marie Karenová
Veronika Revfirova
GRECJA
Evi Kirma
HOLANDIA
Shefqet Avdu Shemini
JAPONIA
Daimon Kiyohiro
Hachiro Morimoto
Etsuko Nakamura
Taniuchi Toru
Ishibuchi Yoriko
KOREA POŁUDNIOWA
Clemens Beungkun Sou
LITWA
Krystyna Bałachowicz
Robert Bluj
Rebeka Bruder
Valentinas Varnas
ŁOTWA
Andrejs Severetnikovs
NIEMCY
Anna Hübsch-Hamm
Olga Muller
Marcin Szydłowski
POLSKA
Monika Baczyńska
Piotr Baczyński
Krzysztof Bartnik
Wiesław Bednarz
Maria Bereźnicka-Przyłęcka
Paweł Bernik
Leszek Boczkowski
Dorota Bogucka
Krzysztof Bojarczuk
Dariusz Bożyk
Bogumił Brodzisz
Paweł Brodzisz
Dorota Bogucka
Dariusz Bożyk
Wojciech Bujak
Wioleta Bąbel
Walenty Bąbelewski
Mariola Domaciuk
Józef Franczak
Krystyna Gałat-Grzywa
Szymon Gawlik
Maryla Giszczak
Daniel Gromacki
Agnieszka Grudzień
Grzegorz Gruza
Bożena Handwerker vel Handweker
Dariusz Hankiewicz
Katarzyna Jagiełło
Iwona Jankowska-Kozak
Dominik Jatczyński
Alina Litwinek
Wojciech Litwinek
Maria Kieres-Kramek
Urszula Korneliuk
Leszek Królikowski
Kazimierz Krupa
Jan Kukułka
Dorota Kulicka
Arkadiusz Kulpa
Krzysztof Maik
Janusz Maksymiuk
Magdalena Mańkowska
Sławek Matyjaszewski
Marzena Mazurek-Jędrak
Eugeniusz Misiewicz
Janina Młynek
Krystyna Mojska
Anna Neczaj-Raczyńska
Ewa Niestorowicz
Roman Nowacki
Anna Oleksiejuk
Krzysztof Olszak
Małgorzata Ostasz-Szeliga
Anna Papiernik
Teresa Pietras
Agnieszka Pietruszka
Piotr Przybyła
Tomasz Raczkowski
Czesław Raczyński
Aleksandra Rola
Krzysztof Ryfa
Krzysztof Sak
Bronisława Żuk
Małgorzata Samborska
Bogdan Samborski
Stanisław Skibiński
Beata Smosarska
Małgorzata Sobolewska
Teresa Stasiak
Katarzyna Szajnog
Renata Szuryga
Mariusz Szymański
Andrzej Winiarski
Urszula Wójcik
Agnieszka Wróblewska
Kinga Zając
Robert Znajomski
Maria Majka Zuzańska
Krzysztof Zuzański
RUMUNIA
Laszlo Huniyady
Joan Mercea
Dana Mercea-miclaus
Gretty Papiu
Nicolae Suciu
SERBIA
Hunor Gyurkovics
SŁOWACJA
Daniela Revayová-Lichardusová
TURCJA
Merve Meva Tansal
Emine Tokmakkaya
Özden Zeliha
UKRAINA
Alla Chumak
Andriy Dihtiaruk
Olija Fedoruk
Juliia Getman
Andriej Iwanczo
Galina Iwaszkiw
Viktor Khaszhynov
Alina Modyrka
Natalia Prokopiw
Oksana Onyszczenko
Ludmila Salinska
Tatiana Stiepaniuk
Oksana Svizhak
Jury Szelewicki
Oliena Tsomik
Agota Veres
Margarita Vityaz
Iwanna Wiun
Tatyana Yadchuk-Bohomazova
WĘGRY
Dudas Giula
Eszter Láng
Róza Sáli
Csabo Aby Szabo
Gonda Zoltán
WŁOCHY
Ewa Szubzda-Cestini