CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej zaprasza na wystawę malarstwa prac członków Stowarzyszenia Twórczego PASJA z Chełma 28 marca 2014 o godz. 18:00 w GALERII ODK przy ul. Górnicza 12

Autorzy wystawy:
Danuta Boraczuk,  Rena Boguszewska,  Anna Bronicka,  Aleksandra Borowiec, Iwonna Drozd,
Wanda Han,  Wojciech Jerzy Klimoicz,  Beata Kozak,  Ewa Król,  Urszula Krzysiak,  Jolanta Kujawska,  Anna Nazar,  Alicja Oleszczuk,  Elżbieta Petruk,  Małgorzata Posturzyńska,  Maria Rutkowska,
Edward Tulikowski,  Kamila Wolszczak,  Halina Wójcik

Stowarzyszenie Twórcze PASJA w Chełmie powstało w 2005 roku założone przez ludzi, dla których malowanie stało się pasją i grona sympatyków tej dziedziny sztuki. Swoją przygodę z malarstwem zaczynali w kilkuosobowej grupie w Chełmskim Domu Kultury w 1998 roku pod artystyczną opieką Teresy Chomik-Kazarian.
     Obecnie Stowarzyszenie prowadzi galerię PASJA gdzie eksponowane są prace własne, jak i twórców z całej Polski. Członkowie Grupy inspirację czerpią z własnego wnętrza i otaczającego świata. Nowych doznań poszukują na plenerowych wyjazdach, gdzie wzbogacają i poszerzają wiedzę o sztuce w spotkaniach innymi artystami i ich twórczością. Swoje prace prezentowali na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych.
     Od 28 marca do 22 kwietnia członków PASJI będziemy gościć z wystawą w GALERII ODK w Łęcznej