Ogłoszenie o zabezpieczenie programu artystycznego podczas dożynek gminnych

W skład zadania wchodzi:
1.  zapewnienie programu artystycznego przez zespół ludowy posiadający w repertuarze utwory w szczególności z Lubelszczyzny, w skład zespołu powinna wchodzić sekcja śpiewacza (złożona z co najmniej 10 śpiewaków) oraz kapela ludowa (złożona z co najmniej 6 muzyków). Program prezentowany na żywo minimum 50 minut.
2. kabaret mający w repertuarze tematykę wsi, składający się z minimum 3 artystów.  Program prezentowany na żywo minimum 45 minut.

Realizacja zadania nastąpi w dniu 31 sierpnia 2014 r. w Ciechankach Łęczyńskich podczas trwania dożynek gminnych w godz. 14.00-16.00.

Informacje szczegółowe na temat zamówienia udziela Pani Helena Kępka pod nr telefonu 81 752 15 47 (w godzinach pracy Centrum Kultury w Łęcznej).

Termin składania ofert: do dnia 18 grudnia 2013 roku do godz. 15.00 (data i godzina wpływu).

Forma składania ofert: pocztą tradycyjną lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór wykonawcy nastąpi na podstawie następujących kryteriów:
- najniższa cena – 50%,
- doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju występów – 50%.

Wynik wyboru wykonawcy opublikowany zostanie na stronie www.ck.leczna.pl do dnia 19 grudnia 2013 r.

Centrum Kultury w Łęcznej zastrzega, że realizacja zamówienia przez wybranego Oferenta uzależniona będzie od pozytywnej weryfikacji wniosku o przyznanie pomocy przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Negatywna weryfikacja wyżej wymienionego wniosku nie może być podstawą roszczeń Oferenta wobec Zamawiającego.

Łęczna, 13.12.2013 r.