Ogłoszenie o druk plakatu, baneru i siatki mesh

W skład zadania wchodzi:
- druk plakatu format B2, kolory 4+0, kreda gloss 170 g, nakład 150 egz.,
- nadruk na siatce mesh, full kolor, format 7x4 m, oczkowanie co 0,5 m,
- nadruk na banerze zwykłym, full kolor, format 7x0,5m, oczkowanie co 0,5 m.

Dostawa do siedziby zamawiającego do dnia 20 sierpnia 2014 r.

Informacje szczegółowe na temat zamówienia udziela Pani Helena Kępka pod nr telefonu 81 752 15 47 (w godzinach pracy Centrum Kultury w Łęcznej).

Termin składania ofert: do dnia 18 grudnia 2013 roku do godz. 15.00 (data i godzina wpływu).

Forma składania ofert: pocztą tradycyjną lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór wykonawcy nastąpi na podstawie następujących kryteriów:
- najniższa cena – 100%.

Wynik wyboru wykonawcy opublikowany zostanie na stronie www.ck.leczna.pl do dnia 19 grudnia 2013 r.

Centrum Kultury w Łęcznej zastrzega, że realizacja zamówienia przez wybranego Oferenta uzależniona będzie od pozytywnej weryfikacji wniosku o przyznanie pomocy przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Negatywna weryfikacja wyżej wymienionego wniosku nie może być podstawą roszczeń Oferenta wobec Zamawiającego.

Łęczna, 13.12.2013 r.