Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej zaprasza na wystawę archiwalnych fotografii pt. Plac Kościuszki w Łęcznej do Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1. Wystawa została przygotowana w ramach realizacji zadania współfinansowanego przez Gminę Łęczna.  Wystawa dostępna dla zwiedzających w godz. 8-20.

Na wystawie prezentowane są fotografie przedstawiające jak zmieniał się wygląd pl. Kościuszki przez ostatnie 100 lat oraz wizualizacje planowanej rewitalizacji tego miejsca.

Zwiedzających zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać pamiątkowe puzzle z reprodukcją  archiwalnej fotografii.

PYTANIE:

Jaka obecnie instytucja mieści się w dawnym ratuszu na pl. Kościuszki?

Pierwsza osoba, która przyjdzie w dniu 14 września 2012 r. po godz. 16.00 do Centrum Kultury ul. Obrońców Pokoju 1 w Łęcznej i poprawnie odpowie na pytanie otrzyma puzzle.