Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych jest wydarzeniem przeznaczonym dla dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych, pracujących w szkołach, instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, a także przestrzeni pozainstytucjonalnej na terenie województwa lubelskiego.

W przeglądzie obowiązuje podział na dwie kategorie:
– teatry dziecięce – grupy złożone z uczniów szkół podstawowych.
– teatry młodzieżowe – grupy złożone z uczniów szkół ponadpodstawowych.

Grupy złożone zarówno z uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych będą zakwalifikowane do kategorii, do której należeć będzie większość członków zespołu.

Czas prezentacji spektaklu nie może przekraczać 30 minut

ZGŁOSZENIA
Zespól artystyczny zgłasza chęć udziału w konkursie przez przesłanie do Centrum Kultury w Łęcznej karty zgłoszeniowej (zał. nr 1 do Regulaminu) wypełnionej komputerowo na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w CK Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 1 w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2024 r.

Eliminacje powiatowe odbędą się 25 marca 2024 r. w Centrum Kultury w Łęcznej, ul.Obrońców Pokoju 1.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (PLAKAT CK ŁĘCZNA.jpg)PLAKAT CK ŁĘCZNA.jpg274 kB2024-02-15 10:51
Pobierz plik (Regulamn 23.WPTDiM-FNW.pdf)Regulamn 23.WPTDiM-FNW.pdf1386 kB2024-02-15 10:51
Pobierz plik (Zał 1. Karta zgłosznia 23.WPTDiM-FNW.pdf)Zał 1. Karta zgłosznia 23.WPTDiM-FNW.pdf229 kB2024-02-15 10:50