Centrum Kultury w Łęcznej serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 lat do spędzenia czasu wolnego w wakacje z Centrum Kultury, przedstawiamy Państwu cztery propozycje:

1. AKCJA LATO 3-7 lipca (dzieci w wieku 7-12 lat)

• Wycieczka I  do muzeum nauki „Młyn Hipolit” -  lekcja muzealna „Skarby Ziemi”; szkoła płukania złota; wyprawa do jaskiń; gra terenowa w Krainie Lessowych Wąwozów.
  • Wycieczka II  do Parku „Zoom Natury”- warsztaty tematyczne; atrakcje parku kreatywnego m.in. dmuchańce, wielkie kształtki piankowe, huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami, kącik muzyczny; laboratoria edukacyjne; Park Linowy.
  • Spacer do parku Podzamcze oraz Doliny Dinozaurów- krótka historia miejsca, piknik na łonie natury, gry terenowe, podchody.
  • Warsztaty artystyczne

Szczegółowy program:

Poniedziałek (3 lipca) godz. 10.00-14.00 (zbiórka w Centrum Kultury w Łęcznej)
Rozpoczęcie, integracja, improwizacja teatralna dla dzieci, teatr, kino letnie.

Wtorek (4 lipca) godz. 8.00-17.00 (zbiórka na parkingu obok cmentarza)
Wycieczka I do muzeum nauki „Młyn Hipolit”- Nowy Gaj, obiad podczas wycieczki

Środa (5 lipca) godz. 10.00-14.00 (zbiórka w Centrum Kultury w Łęcznej)
Spacer do Parku Podzamcze oraz Doliny Dinozaurów, obiad w parku

Czwartek (6 lipca) godz. 8.00-17.00 (zbiórka na parkingu obok cmentarza)
Wycieczka II do Parku „Zoom Natury” – Janów Lubelski, obiad podczas wycieczki

Piątek (7 lipca) godz. 10.000-14.00 (zbiórka w Centrum Kultury w Łęcznej)
Zajęcia kreatywne z instruktorami CK ( muzyczne, plastyczne, teatralne), obiad w CK. Oficjalne zakończenie wakacji z małą niespodzianką.

Warunkiem uczestnictwa w „Akcji Lato” jest złożenie prawidłowo wypełnionej karty kwalifikacyjnej dziecka (załącznik) z informacją o stanie zdrowia dziecka oraz o szczepieniach ochronnych (wraz z podaniem roku lub przedstawienie książeczki zdrowia z aktualnym wpisem szczepień).
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia niewielkich zmian w programie.

Gwarantujemy:

• obiad w formie cateringu,
  • przejazd autokarem,
  • nieograniczona ilość wody,
  • ubezpieczenie,
  • doświadczenie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej,
  • bilety wstępu,
  • niezbędne materiały plastyczne i kreatywne,
  • zgłoszenie wypoczynku w formie półkolonii do Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Zapisy od 13.06.2023 r w CK Łęczna od godz. 9.00
Opłata wynosi 460 zł

Ilość miejsc ograniczona.

2. Jednodniowa wycieczka do do Parku „Zoom Natury” 19 lipca 2023 r.

Wyjazd godz. 8.00 – powrót ok. godz.17.00 (zbiórka na parkingu obok cmentarza)
W programie: Warsztaty tematyczne; atrakcje parku kreatywnego m.in. dmuchańce, wielkie kształtki piankowe, huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami, kącik muzyczny; laboratoria edukacyjne; Park Linowy, II danie obiadowe + kompot; ubezpieczenie, transport
Cena wynosi 210 zł

3. Jednodniowa wycieczka do Kazimierza Dolnego 26 lipca 2023 r.

Wyjazd godz. 8.00 – powrót ok. godz.17.00 (zbiórka na parkingu obok cmentarza)
W programie: Zwiedzanie zamku oraz baszty, rejs statkiem, obiad, Przejazd melexem z przewodnikiem oraz zwiedzanie wąwozu Korzeniowy Dół, w drodze powrotnej MC Donald
Cena wynosi 150 zł

4. Letnie warsztaty Cyfrowe z CyberSkill 24-28 lipca 2023 r.

Do wyboru aż 5 tematów od robotyki, przez programowanie w Minecraft, tworzenie gier w Roblox po warsztaty filmowe i druk 3D. Więcej informacji na stronie internetowej:
Zapisy oraz więcej informacji:
Radosław Józwik
503 678 366
Opłata wynosi 175 zł za 5 dni warsztatów (200 zł warsztaty druku 3D i sztucznej inteligencji)

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (karta zgłoszenia -wycieczki.docx)Karta zgłoszenia26 kB2023-06-12 15:59
Pobierz plik (Karta zgłoszenia tydzień.pdf)Karta kwalifikacyjna114 kB2023-06-12 15:58