Cieszymy się ogromnie, że po kilku latach przerwy, powracają długo wyczekiwane Dni Łęcznej‼
Chcemy, aby to wydarzenie było nie tylko pięknym świętem naszego miasta, ale także okazją do nawiązania wartościowych relacji z naszymi lokalnymi partnerami biznesowymi.
Dlatego też, zwracamy się z propozycją współpracy, jako sponsora lub partnera naszego wydarzenia.

Tegoroczne Dni Łęcznej odbędą się w dniach 26-28 maja. To trzy dni pełne kultury, muzyki i zabawy dla mieszkańców oraz gości. W ramach wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji, takich jak występy muzyczne, koncerty, wystawy i pokazy taneczne.

W tym roku szczególnie mocnym akcentem będzie koncert zespołu Łzy, jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. Na scenie zobaczymy także doskonale znanego publiczności, włoskiego tancerza, aktora i wokalistę - Stefano Terrazzino wraz z zespołem.
Wierzymy, że to wydarzenie przyciągnie uwagę nie tylko mieszkańców naszej miejscowości, ale także osób z całego powiatu, co będzie doskonałą okazją do promocji Państwa firmy. Jako nasz sponsor lub partner będziecie mieli możliwość wyeksponowania swojego logo na materiałach promocyjnych, plakatach oraz na stronie internetowej organizatora. Na terenie imprezy stanie roll-up, baner lub stoisko promocyjne, gdzie będziecie mogli Państwo przedstawić swoją firmę i produkty, nawiązać nowe kontakty biznesowe, przyciągnąć nowych klientów i wzmocnić swój wizerunek wśród lokalnej społeczności.
Jeśli zechcecie dołączyć do nas i wesprzeć nasze wydarzenie, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty oraz możliwości współpracy. Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę i wspólnie zadbajmy o kulturę i rozwój naszego miasta!

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (oferta sponsoringowa23v2m.pdf)Oferta sponsoringowa4776 kB2023-04-28 16:22
Gościć będziemy:

Sponsorzy:

TBV Deweloper LublinMF Machinery Sp. z o.o.EDWANEX Sp. z o.o. sp. k."KORPORACJA GWARECKA" SPÓŁKA AKCYJNA„Łęczyńska Energetyka” Spółka z o.o. w BogdanceZwiązek Zawodowy Górników w Polsce Zarząd Międzyzakładowy Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.trust ubezpieczeniarestauracja countryBNP Paribas Bank Polska S.A.solidarnosc

Partnerzy:

pgkim imedimary kayOchotnicza Straż Pożarna w Łuszczowiefarmasi zakatekpiekna

zielone spaAngielski dla dzieci i młodzieży Łęczna - Helen DoronHoli Święto KolorówStowarzyszenie Anthill Quiet Place Studio Piotr Plechawski Firma Handlowa „DANKOL”

Patronat medialny:

TVP3 LublinPolskie Radio LublinPolskie Radio LublinWspólnota ŁęczyńskaLeczna24.plTuba ŁęcznejGazeta Nałęczowska

Organizatorzy: