Pogonowski16.jpg

zaprasza na otwarcie wystawy
dn. 16 grudnia 2016 godz. 18:00
Kąt Działań Twórczych ul. Górnicza 12

wystawę będzie można oglądać w dniach od 19 grudnia 2016 do do13 stycznia 2017 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 20:00 zachęcamy szczególnie dzieci z przedszkoli i szkoły podstawowej

Sławomir Pogonowski z naszym miastem jak i z GKS Górnik Łęczna związany jest od ponad 30 lat. Niegdyś był czynnym zawodnikiem, zaś od wielu lat jest trenerem (głównie) zespołów młodzieżowych, z którymi osiągnął wiele sukcesów.
Majsterkowanie tak naprawdę stało się jego pasją od ponad roku i wszystkie prezentowane prace powstały w tym okresie. Co prawda już wcześniej wykonywał coś podobnego, ale zabrakło kontynuacji i woli dzia-łania. Teraz traktuję to bardziej serio, wykorzystując niemal każdą wolną chwilę, by stworzyć coś nowego.
Głównym tematem wystawy są ozdoby ogrodowe w formie różnorodnych wiatraków. Autor ma na-dzieję, że prace, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne zaciekawią zwiedzających, którzy zdecy-dują się na obejrzenie tej niecodziennej ekspozycji.