Grażyna Hankiewicz - wystawa fotografii

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Grażyny Hankiewicz pt. "Streets of London" dn. 11 marca 2016 r. o godzinie 18:00 w Galerii ODK ul. Górnicza 12

Grazyna_Hankiewicz.jpg
Grażyna Hankiewicz
– wykształcenie wyższe-nauczyciel plastyki w Zespole Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego. Z zamiłowania fotograf, uprawia głównie fotografię społeczną, nie stroni od fotografii przyrodniczej i reporterskiej.

Brała udział w wystawach, indywidualnych , zbiorowych; plenerach fotograficznych w Polsce i zagranicą. Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach, folderach i innych ogólnopolskich periodykach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków a także Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA.